Instagram

Facebook

Aktivity

Okresní turnaj středních škol ve florbale hoši

Naši florbalisté se 10. listopadu opět zúčastnil turnaje ve florbale, který již tradičně organizuje SPŠ Jedovnice. Turnaj se těší velkému zájmu účastníků a proto i letos se do turnaje přihlásilo 12 týmů, které byly v turnaji rozlosovány do 4 skupin. Náš tým bojoval ve skupině s týmem SPŠ Jedovnice A a Gymnáziem Rájec. V prvním zápase se SPŠ byl stav dlouho bezbrankový až do poloviny druhého poločasu, kdy se Martinovi Kolmačkovi podařilo přesnou střelou z dálky skórovat. Týmu Jedovnic se však podařilo skóre opět vzápětí srovnat a stav 1:1 zůstal až do konce zápasu. Do zápasu s Gymnáziem Rájec náš tým už nastupoval s tím, že jedině výhra a to minimálně o 3 branky může znamenat postup do finálové skupiny (zápas SPŠ A – Gymnázium Rájec skončil výsledkem 3:0). V polovině prvního poločasu Jirka Elisek po pěkné akci vstřelil první branku. Přestože náš tým nastřelil 4x tyč nebo břevno soupeřovy branky, už se nepodařilo náš náskok zvýšit, a ačkoliv jsme v turnaji neprohráli, s jednou výhrou a remízou jsme turnaj skončili v základní skupině.
Děkujeme všem hráčům za dobrou reprezentaci naší školy a zejména studentům 4. ročníku – Michalovi Kubíčkovi, Jirkovi Fabiánkovi a Martinovi Kolmačkovi, kteří za náš tým hráli letos naposledy.