Virtuální prohlídka školy

Co vás zajímá

Akce školy

Úspěšné odbíjenkářky
V úterý 28.11.2017 se konal v Boskovicích turnaj dívek v odbíjené středních škol okresu Blansko.
06. prosinec 2017
Olympiáda lidských práv
V letošním roce jsem se účastnila školního kola Olympiády lidských práv a postoupila do finálového kola, které se konalo v Magistrátu hl. města Prahy.
05. prosinec 2017
Mezinárodní soutěž „BEST IN ENGLISH“
OA a SZdŠ v Blansku se již několikátým rokem tradičně zapojuje do prestižní mezinárodní soutěže v anglickém jazyce.
02. prosinec 2017
Exkurze do Endoskopického centra
Ve středu 15. 11. 2017 jsme se my, třída Z3, zúčastnili exkurze do Endoskopického centra v nemocnici Bohunice v Brně.
29. listopad 2017
Studentky skončily na třetím místě v košíkové
V pondělí 13.11. pořádala naše škola okresní přebor středních škol v košíkové dívek.
14. listopad 2017
Odborná stáž studentů oboru zdravotnický asistent OA a SZdŠ Blans
V neděli 15. 10. 2017 odjela v 7:00 ráno skupina 10 studentů 3. a 4. ročníku oboru zdravotnický asistent společně s Mgr. Květoslavou Klementovou, vyučující německého jazyka, z Brna do Berlína.
14. listopad 2017
Noční hlavolámání pošesté
Dvanáct tříčlenných družstev studentů a studentek se sešlo v pátek večer 3.listopadu v tělocvičně OA a aSZdŠ v Blansku na Písečné.
12. listopad 2017
Jazyková a kulturní příprava v rámci projektu Erasmus+ Irsko
Již druhým rokem probíhá na naší škole projekt Erasmus+, v jehož rámci vyjíždí skupina studentů do irského hlavního města Dublinu.
07. listopad 2017
předchozí <<  1  2  3  4  5  6  7  >> další

investice do rozvoje vzdělávání

Obchodní akademie